19/05/2020

Rüyada Deprem Görmek

rüyada deprem görmek

Rüyada deprem görmek, depremde sallanmak, depremden kurtulmak, depremde evin yıkıldığını görmek veya deprem haberi almak olumlu veya olumsuz olmak üzere çok çeşitli şekillerde yorumlanabilmektedir.

Rüyada deprem olduğunu görmek en genel tabiri ile; hayatınız ile ilgili köklü değişiklikler yaşayacağınıza delalet eder. Alışkanlıklarınız değişebilir, hayatınıza yeni bir takım şeyler dahil olabilir. Aynı zamanda sizin için değerli bir eşyayı veya birini bir şekilde kaybedebilirsiniz. Bu dönemde karşınıza çıkan fırsatları iyi değerlendirmeniz gerekebilir.

Aşağıdaki maddelerde rüyanızın şekline göre rüya yorumunu bulabilirsiniz.

Rüyada Depremde Sallanmak

Rüyada depremde sallanmak; deprem sonucu sarsıldığınızı hissetmek çok yakın bir süre içinde sizi derinden etkileyecek bir olayın başınıza geleceğini gösterir. Bu olay sonucunda hayata bakış açınız değişecek ve aldığınız bazı kararları tekrar gözden geçirip bazı kararlarınızdan vazgeçeceksiniz. Kariyeriniz veya ilişkiniz için atmış olduğunuz bazı adımlardan pişman olabilirsiniz. Başınıza gelecek olan bu bela veya musibet sonucunda hayatınızın dönüm noktasını yaşayacaksınız. Bu aralar stresli bir süreçten geçeceğinizi söyleyebiliriz.

Rüyada Depremden Kurtulmak

Rüyada depremden kurtulmak; rüya sahibinin yaşadığı zorluklardan ve kötü günlerden kurtulup mutlu ve huzurlu günlere kavuşacağı şeklinde yorumlanmaktadır. Aynı zamanda depremden kurtulan kalabalıklar görmek ülkece yaşanacak güzel günlerin habercisidir.

Rüyada Depremde Evin Yıkıldığını Görmek

Rüyada depremde evin yıkıldığını görmek; dost bildiğiniz biri tarafından size bir kötülük geleceğine delalet eder. Bazı kaynaklara göre; maddi anlamda zor bir dönemden geçebilir veya aile içi bir takım ciddi sorunlar yaşayabilirsiniz. Çok değer verdiğiniz insanlara olan güveniniz zedelenebilir ve bunun sonucunda çevrenizdeki insan sayısı azalabilir. Rüyada kendi evinizin yıkıldığını görmek iyi yorumlanmaz. Bu rüyayı gören kişinin zor bir dönemden geçeceği için dikkatli ve sabırlı olmalıdır.

Deprem sonucunda bir başkasının evinin yıkıldığını görmeniz evi yıkılan kişinin sizin yardımınıza ihtiyacı olduğunu ve o kişiye büyük iyilik yapacağınıza gösterir. Evi yıkılan kişiyi bir beladan kurtarabilir veya onu başına gelecek bir kötülüğe karşı koruyabilirsiniz.

Rüyada Deprem Haberi Almak

Rüyada deprem haberi almak; hayatınızda karşınıza bir fırsatın çıkacağını gösterir. Bu fırsat yeni bir iş teklifi alacağınız veya evli değil iseniz karşınıza bir kısmet çıkacağı şeklinde yorumlanabilir. Sizin için beklenmedik olan bu teklif sonucunda hiç planlamadığınız bir yere seyahat etmeniz gerekebilir. İnce eleyip sık dokuyarak iyi karar vermeniz gereken bir süreç geçireceksiniz.

Rüyalarınızı daha detaylı şekilde yorumlamamız için aşağıdaki yorumlar kısmına gördüğünüz rüyaları yazabilirsiniz.

Yorumlar “Rüyada Deprem Görmek

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir