02/07/2020

Rüyada Kavga Etmek

rüyada kavga etmek

Normal yaşantımızda da hoş karşılanmayan bir durum olarak kavga etmek bizi korkutmaktadır. Bu rüya olumlu veya olumsuz olmak üzere çok çeşitli şekillerde yorumlara sahiptir. Rüyada anne, baba veya sevgili, eş ile kavga etmek, kavgada yaralanmak gibi rüyaların yorumlarını aşağıda sizler için hazırladık.

Rüyada kavga etmek genel anlamda hayırlı yorumlanmasa da rüyanın içeriğine göre farklı tabirleri bulunmaktadır. Rüyada tartışmak, münakaşa etmek; kargaşa ve belirsizliğe düşmeye delalet eder. Kişinin sevdiği insanlarla görüş ayrılıkları yaşamasına, sözlü yahut fiili münakaşaya gireceğine delalet eder.
İslam dinine göre rüyada dünya malı için tartışmak veya kalp kırmak rızık kapılarının kapanacağına ve yoksulluğa düşüleceğine yorulur. Kişinin bir takım maddi sıkıntılar çekeceğine işaret eder. Rüyasında dünya malı için kavga eden kimse hayatındaki yeniliklere, alacağı kararlara dikkat etmelidir.

Aşağıdaki maddelerde rüyanızın şekline göre rüya yorumunu bulabilirsiniz.

Rüyada Kavga Ayırmak

Rüyada kavga ayırmak, güzel niyetlerle ve uzun zamandır yapılan güzel planlarla çıkılacak bir yolculuğa delalet eder. Rüya sahibi bu yolculuk esnasında çeşitli sıkıntılar yaşayacaktır. Bu konuda dikkat edilmesi iyi olabilir. Farklı kaynaklara göre bu rüya küs iki kişinin barışmasına vesile olmak şeklinde de yorumlanmaktadır.

Rüyada Anne – Baba İle Kavga Etmek

Rüyada annesi ile kavga eden kişi maddi olarak zor günler yaşayacaktır. Bu kişinin gelirinde azalma olabilir. Yatırımlarından sonuç alamayabilir. Rüyada anne ile kavga etmek kişinin maddi olumsuzluklar yaşayacağına yorumlanmaktadır. Bu dönemde maddi kaynaklara dikkat etmek mantıklı olacaktır.

Rüyada babası ile kavga ettiğini gören kişi yakın zamanda aile, iş veya arkadaş çevresinde sorunlar yaşayacaktır. Bu kişinin hırsları sebebi ile olumsuzluklar yaşayıp yanlış kararlar vereceğine delalet eder.

Rüyada Sevgili İle Kavga Etmek

Rüyada sevgili ile kavga etmek, birlikte olduğunuz kişiye ve ilişkinize dair soru işaretleri taşıdığınızı göstermektedir. Yakın bir zamanda sevgiliniz ile yaşayacağınız bir tartışmaya yorulur. Bu tartışma ile aklınızdaki soru işaretlerini kendisi ile netleştireceğinizi göstermektedir.

Rüyada Kavgada Yaralanmak

Genel olarak halk arasında rüyalar tersine çıkar tabiri tam da bu kısımda devreye giriyor. Rüyasında kavga sonucu yaralandığını gören kişi zora düştüğü bir anda çevresinden yardım alacağına yorulur. Kişinin aldığı kararlarda onu destekleyenlerin sayısı artabilir. Eğer kavgada sizi yaralayan kişi sevdiğiniz veya hayatınızda olan bir kişi ise desteğin bizzat o kişiden geleceğine tabir olur.
Aile ya da akraba üyelerinden birisi tarafından yaraladığının görülmesi hayırlı bir rüyadır. Kişinin ailesinin ve kendisinin mutluluğunun artırıp sıkıntılı günlerin geride kalarak huzura kavuşması beklenir.

Rüyada Eş İle Kavga Etmek

Rüyada eş ile mükaşa yaşamak, kişinin iş hayatından gelecek müjdeli bir habere işaret eder. Yeni bir iş teklifi, terfi veya zam gibi kariyerinizde iyi olayların olacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada Hayvan İle Kavga Etmek

Kişinin bir musibet, sıkıntı ve yahut hastalıkla uğraşacağına yorumlanır. Umutsuzluğa ve karamsarlığa kapılmadan sabırlı olmak gerekir. Her olay ve durum için sabretmek, başımıza gelenler ve gelecek olanlar için dua, sabrederek ilerlemek gerekir. Bu rüya aynı zamanda kötü niyetli insanlarla dostluk kurmaya delalet eder. Kişinin yakın çevresindeki insanlar tarafından eleştirilmesi olarakta yorumlanabilmektedir.

Rüyada Kendi Kendine Kavga Etmek

Bu rüya aslında bir yakarış, bir belirsizlik olarak bilinçaltımızın karışık bir halde olduğunu göstermektedir. Kişi içinde bulunduğu duruma çözüm aramaktadır. Ancak akıl ve mantığı arasında kalarak soru işaretlerini gideremediği için zor durumdadır.

Rüyada Kavga İzlemek

Rüyada kavga izlemek, iyiye ve güzel işlere topluluk halinde hareket ederek ulaşılacağına yorulur. Eğer iş arkadaşlarınızın kavga ettiğini görüyorsanız büyük projelerde yer alacağınıza yorulur. Akrabalarınızın kavga ettiğini görmek size yakın birinin düğün gibi güzel ve hayır işleri olacağına işaret eder.

Rüyada Kaynana-Kayınbaba İle Kavga Etmek

Rüyayı gören bekar ise gelecekte mutlu bir evlilik yapacağına ve eşinin anne ve babasıyla iyi anlaşacağına yorulur. Aynı zamanda eşinin de kendi anne ve babasıyla iyi anlaşıp mesut bir aile hayatı olacağına delalet eder. Huzurlu ve güzel günlerin yakında olduğunu gösterir.
Rüyayı gören kişi evli ise onunda yakında karşılaşacağı aile içi sorunlarının bir süre sonra tatlıya bağlanacağına yorulur. Ailede saadet ve huzurunun daim olacağını göstermektedir.

Rüyalarınızı daha detaylı şekilde yorumlamamız için aşağıdaki yorumlar kısmına gördüğünüz rüyaları yazabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir