19/05/2020

Rüyada Kavga Etmek

rüyada kavga etmek

Normal yaşantımızda da hoş karşılanmayan bir durum olarak kavga etmek bizi korkutmaktadır. Bu rüya olumlu veya olumsuz olmak üzere çok çeşitli şekillerde yorumlara sahiptir. Rüyada kavgayı ayırmak veya izlemek, anne veya baba ile kavga etmek, sevgili veya eş ile kavga etmek, kavgada yaralanmak, hayvanlarla kavga etmek ve kendi kendine kavga etmek gibi rüyaların yorumlarını aşağıda sizler için hazırladık.

Rüyada kavga etmek genel anlamda hayırlı yorumlanmasa da rüyanın içeriğine göre
farklı tabirleri bulunmaktadır. Bu rüya kargaşa ve belirsizliğe düşmeye, kişinin sevdiği insanlarla görüş ayrılıkları yaşayacağına, sözlü yahut fiili münakaşaya gireceğine delalet eder.
İslam dinine göre rüyada dünya malı için tartışmak veya kalp kırmak rızık kapılarının
kapanacağına, yoksulluğa düşüleceğine, kişinin bir takım maddi sıkıntılar çekeceğine işaret etmektedir. Rüyasında dünya malı ve hevesleri için kavga eden kimsenin hayatındaki yeniliklere ve alacağı risklere dikkat etmesi gerektiği söylenmektedir.

Aşağıdaki maddelerde rüyanızın şekline göre rüya yorumunu bulabilirsiniz.

Rüyada Kavga Ayırmak

Rüyada kavga ayırmak, güzel niyetlerle ve uzun zamandır yapılan güzel planlarla çıkılacak bir yolculuğa delalet eder. Rüya sahibi bu yolculuk esnasında çeşitli sıkıntılar yaşayacaktır. Bu konuda dikkat edilmesi iyi olabilir. Farklı kaynaklara göre bu rüya küs iki kişinin barışmasına vesile olmak şeklinde de yorumlanmaktadır.

Rüyada Anne – Baba İle Kavga Etmek

Rüyada annesi ile kavga eden kişi maddi olarak zor günler yaşayacaktır. Özellikle kişinin gelirinde azalma olacağı veya yatırımlarından sonuç alamayacağı şeklinde yorumlanmaktadır. Bu dönemde maddi kaynaklara dikkat etmek mantıklı olacaktır.

Rüyada babası ile kavga ettiğini gören kişi yakın zamanda aile, iş veya arkadaş çevresinde sorunlar yaşayacaktır. Bu kişinin hırsları sebebi ile olumsuzluklar yaşayıp yanlış kararlar vereceğine delalet eder.

Rüyada Sevgili İle Kavga Etmek

Rüyada sevgili ile kavga etmek, birlikte olduğunuz kişiye ve ilişkinize dair soru işaretleri taşıdığınızı göstermektedir. Yakın bir zamanda yaşacağınız bir tartışmada aklınızda soru işaretleri oluşturan durumları kendisi ile netleştireceğinizi göstermektedir.

Rüyada Kavgada Yaralanmak

Genel olarak halk arasında rüyalar tersine çıkar tabiri tam da bu kısımda devreye giriyor. Rüyasında kavga sonucu yaralandığını gören kişi zora düştüğü bir anda çevresinden yardım alabilir veya aldığı kararlarda onu destekleyen kişilerin sayısı artabilir. Eğer kavgada sizi yaralayan kişi sevdiğiniz veya hayatınızda olan bir kişi ise desteğin bizzat o kişiden geleceğine inanılır.
Kişi eğer aile ya da akraba üyelerinden birinin kendisini yaraladığını görüyor ise, ailesinin ve kendisinin mutluluğunun artıp sıkıntılı günlerin geride kalarak huzura kavuşması beklenir.

Rüyada Eş İle Kavga Etmek

Rüyada eş ile kavga etmek, kişinin iş hayatından gelecek müjdeli bir habere işaret eder. Yeni bir iş teklifi, terfi veya zam gibi kariyerinizde iyi olayların olacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada Hayvan İle Kavga Etmek

Kişinin bir musibet, sıkıntı ve yahut hastalıkla uğraşacağına yorumlanır. Umutsuzluğa ve karamsarlığa kapılmadan her olay ve durum için sabretmek, başımıza gelenler ve gelecek olanlar için dua, şükür ederek ilerlemek gerekir. Bu rüya aynı zamanda kötü niyetli insanlarla dostluk kurmak ve bu nedenle kişinin yakın çevresindeki insanlar tarafından eleştirilmek olarak yorumlanmaktadır.

Rüyada Kendi Kendine Kavga Etmek

Bu rüya aslında bir yakarış, bir belirsizlik olarak bilinçaltımızın karışık bir halde olduğunu göstermektedir. Kişi içinde bulunduğu duruma çözüm aramakta ancak akıl ve mantığı arasında kalarak soru işaretlerini gideremediği için zor durumda kalmaktadır.

Rüyada Kavga İzlemek

Rüyada kavga izlemek, iyiye ve güzel işlere topluluk halinde hareket ederek ulaşılacağına yorulur. Eğer iş arkadaşlarınızın kavga ettiğini görüyorsanız büyük projelere, akrabaların kavga ettiğini görmek yakın birinin düğün gibi güzel ve hayır işleri olacağına işaret edilir.

Rüyada Kaynana-Kayınbaba İle Kavga Etmek

Rüyayı gören bekar ise gelecekte mutlu bir evlilik yapacağına ve eşinin anne ve babasıyla iyi anlaşacağına yorulur. Aynı zamanda eşinin de kendi anne ve babasıyla iyi anlaşıp mesut bir aile hayatı olacağına, huzurlu ve güzel günlerin yakında olduğuna delalet eder.

Rüyayı gören kişi evli ise onunda yakında karşılaşacağı aile içi sorunlarının bir süre sonra tatlıya bağlanacağı ve ailede saadet ve huzurunun daim olacağını göstermektedir.

Rüyalarınızı daha detaylı şekilde yorumlamamız için aşağıdaki yorumlar kısmına gördüğünüz rüyaları yazabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir