02/07/2020

Rüyada Sevgili Görmek

rüyada sevgili görmek

Rüyada sevdiğini  görmek, sevgili görmek kısaca sevgi ve onun beraberin de getirdiği gücü görmek sevginin vermiş olduğu hazdan da anlaşılacacağı gibi genellikle hayra yorulur ve iyiye işarettir. Sevmek ve sevilmek kavramlarının inceliği ve yüceliğinin nişanesi olan  sevgili kelimesi bize aşkın hitap şeklini ortaya çıkarmıstır. Rüyada sevgili görmek rüyanın içeriğine göre birçok manası olup farklı başlıklar altında toplanmıştır. Sizler için bu yorumları aşağıda sıraladık.

Rüyada sevgili görmek; rüyasında sevdiği insanla mutlu bir an görmek çifti daha huzurlu ve güzel günlerin beklediğine yorumlanır. Eğer sevgilinin mutsuz veya kırılgan tavırlar sergilediğini görmüşseniz ilişkinize dikkat etmek gerekir. Bu rüya hakkınızda yapılan dedikoduların sizi üzeceğine ve aranızda ufak tartışmalar çıkacağına işaret edilir.

Rüyada Sevgili Yapmak

Rüyada sevgilisi olduğunu gören kimselerin muradının yakın zamanda gerçekleşeğine delalet eder. Kişiyi mutluluk ve sevinç dolu müjdeli bir haber beklemektedir.

Rüyada Sevgili İle Mutlu Olmak

Rüyada aşıkların karşılıklı olarak birbirlerine sevgilerini göstermesi, mutlu günlere yorulur. Çiftin mutluluklarına mutluluk katacaklarına tabir olur. Sevgililerin içinde bulundukları zorlukların sona ereceğine delalet eder. Olası düşman yahut engellere karşı kazanacakları bir zafer olarak değerlendirilir.

Rüyada Sevgili ile Telefonda Konuşmak

Rüyanızda sevgilinizle telefonda konuştuğunuzu görmek, ona karşı özleminizin farklı bir boyuta yansımasıdır. Aile, sevgili veyahut eşiniz ile olan hasretin yakın zamanda biteceğine yorulur. Sevdiğiniz ile kavuşmanın işareti olarak değerlendirilmektedir. Kişilerin yaşamsal durumuna göre iş seyahati, sayılı günlerle sürecek olan zorunlu ayrılıklar gibi olaylara da delalet eder.

Özlediğinizi dile getirmekte geç kalmayın. Zira bu rüya aranıza mesafeler getirip sizleri özlemin uç noktalarına taşıyabilir. Aynı zamanda özleminizin sona ereceğini şeklinde de yorumlanmaktadır. Rüyanızın detaylarına dikkat etmekte fayda var.

Rüyada Sevgili ile Evlendiğini Görmek

Sevdiğiniz kişiyle evlendiğinizi görmek, dünya evine girmenin huzurunu rüya da bile tatmanızı gösterir. Bu rüya sıkıntılarınızın geçeceğine huzur bolluk ve bereketin sizinle beraber olacağına işaret eder. Rüyayı gören kimse bekar ise eğer hayırlı bir kısmet güzel haberlerin geleceğine işaret eder. Rüya sahibi evli ise olumsuzluk ve bir takım sorunlarla karşılaşacağı anlamını taşımaktadır.

Rüyada Sevgiliyi Öpmek

Rüyada sevgiliyi öpmek, çoğunlukla hayra yorulup; kavuşma, murad ve izdivaç olarak yorumlanır. Rüya sahibinin beklemediği bir yerden hayırlı haberler alacağına delalet eder. Kişiyi mutlulukların beklediğine işaret edilir. Ancak bazı yorumcular tarafından batıla düşmek, dünya heva ve heveslerine dalmak olarak yorumlanır. Kişinin günah ve haram içeren bazı tutum ve davranışlar sergileyeceğine yorulur.

Rüyada Sevgiliye Sarılmak

Rüyada sevgiliye sarılmak, rahatlamaya ve sorunların çözülmesine işaret eder. Kişinin içinde bulunduğu sıkıntıların sona ereceğine, darlık ve engellerin ortadan kalkacağına yorulur. Rüya sahibinin ailesinden veya bir arkadaşından gelecek yardımla sorunları aşacağına delalet eder.

Rüyada Sevgiliyi Aldatmak

Rüyasında sevdiğini, sevgilisini aldattığını gören kimseleri zor günler beklemektedir. Kişinin kendi içinde çözemedikleri, cevap bulamadıkları sorunların gün yüzüne çıkacağına yorulur. Kişiyi çıkmaza sokan sorunlar nedeniyle zor bir dönemin beklediğini göstermektedir.

Kişilerin kendi iç muhasebesini yaparken zorladığı şeklinde de yorulur. Yaşanan olaylarda kişiye fazla sorumluluk yüklediği gibi yorumlarda yapılmaktadır.

Rüyasında aldattığı kişi eğer eşiyse, rüya sahibi almış olduğu aceleci bir karar nedeniyle pişman olacağına yorulur. Kişinin eşinin rızası olmadan yaptığı yahut yapacağı işin sonunda ilişkiye zarar vereceğine delalet eder. Bu rüya huzursuzluğun bir işareti olarak yorumlanmaktadır.

Rüyada Sevgili İle Yemek Yapmak

Sevgiliniz ile yemek yediğinizi veya yemek yaptığınızı görmek yakın zamanda kısa bir yolculuğa çıkacağınız anlamında yorumlanır.

Rüyalarınızı daha detaylı şekilde yorumlamamız için aşağıdaki yorumlar kısmına gördüğünüz rüyaları yazabilirsiniz.

Rüyada EVLENMEK rüya yorumu okumak için tıklayınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir